Des Moines 3533 XP – World of Warships (Wows) replays #56

1,471 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (83 votes, average: 4.94 out of 5)
Loading...

W tej serii z będziecie mogli oglądać Wasze świetne bitwy z moim komentarzem. W tym odcinku gości krążownik .

Warunki jakie trzeba spełnić, aby film się pojawił na kanale:
– bitwy z 200k i więcej
– bitwy z krakenem
– bitwy z 5 medalami
Wystarczy spełniać 1 warunek. Bitwę przesyłamy z grafikami z podsumowania na email @wp.pl w tytule wpisujemy drukowanymi literami REPLAY Z WORLD OF WARSHIPS. W załączniku dajemy plik, a w opisie wynik starcia.

12 Comments:

 1. Tez byłem w tej bitwie i byłem 4

 2. ujea jaki masz i co proponujesz na Des Moine lepszy zasięg czy szybszy reload?

 3. Pracownik WG gra bez konta premium. Ta firma schodzi na psy.

 4. No des jest rewelacyjny najwięcej jak na razie dmg miałem 250k te działa świetnie penetrują z AP od 10 km na dodatek spamer 4,8 sek przeładowania. Super bitwa Pukuwer 😉

 5. Pod poprzednim filmikiem ludzie ostrzegali innych graczy o problemach zao, myślę że zrobienie całej takiej serii będzie dobrym pomysłem:
  Des Moines nie jest taki fajny jak niektórym się wydaje. Największym problemem jest to że dziób, rufa i górna część burty ma zaledwie 27mm pancerza. Oznacza to, że nawet gdy się perfekcyjnie skątujemy potrafi nam urwać pół okrętu. Owszem, cytadeli raczej nie dostaniemy ale dostanie 10 penetracji od fantasy_BB_potworów nie jest niczym przyjemnym, a przebija się tam wszystko powyżej 350mm. Dodatkowym problemem jest kamuflaż – jest naprawdę słaby biorąc pod uwagę że trzeba grać na średnio-bliskim dystansie. Do tego gratis dorzućmy stosunkowo niską prędkość i stajemy się wymarzonym celem dla pancerników. Zasadniczo zauważyłem, że należy nim grać jak atlantą, tzn. znaleźć dobrą miejscówkę za wyspą w pobliżu capa i kampić, cały czas kampić (nie jest to nic złego). Kłopot w tym, że mapy na 10’tym tierze są bardzo otwarte i znaleźć takie miejsce jest bardzo trudno. Mamy radar, ale jest on krótkiego zasięgu i w połączeniu z kamuflażem i pancerzem raczej nie chcemy pushować by go użyć. Duża szybkostrzelność dział to fajna rzecz ale tor lotu jest raczej średniawy. Warto się zastanowić z modułem za 3 miliony kredytów – zasięg czy przeładowanie. Zasięg to dobra rzecz przy takich mapach, ale trafić krążownik na maksymalny zasięg to rzecz niemożliwa, a przeładowanie oznacza bufowanie czegoś bardzo dobrego na coś troszkę lepszego – nie widzę sensu ponieważ to jak branie manual AA na atlancie (bufowanie czegoś wyśmienitego do poziomu absurdu). Generalnie okręt dobry, ale cholernie wymagający i niewybaczający żadnych błędów, nawet tych najmniejszych. Na pewno nie jest on dla graczy zaczynających z wows.

 6. rekomendacje ujea przydatne ale oglądanie jego filmików bezcenne 😉

 7. No i to jest agresywna gra, a nie jak jogurt campienie na J10. TeamGromo.

 8. Kiedy War Thunder?

 9. Pff 3500 bazowego to nic, ostatnio widziałem 4250 na Minotaurze

 10. Zaczynam się martwić…coraz częściej gra bliżej capa. Chyba klan ma na niego zły wpływ 😛

 11. Faktycznie poza początkiem bitwy pancerniki nie miały na mnie dobrego bicia, ale mimo wszystko próbowali. Cheaty mogłeś wyciąć teraz wszystko się wydało. 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *