World Of Warships – Akizuki – Gameplay PL #85

508 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (56 votes, average: 4.91 out of 5)
Loading...

Close ×

►Podoba się? Daj łapkę w górę lub zostaw suba

►Uwagi? Komentuj!

►http://shipcomrade.com/ – przykładowe buildy kapitanów, recenzje okrętów i wiele więcej!

►Chcesz pomóc w ogranizacji konkursów? Kliknij, każda złotówka się liczy! https://streamlabs.com/magetprofilechannel

►Zarejestruj się używając tego linku aby otrzymać za darmo warty 90 zł USS Texas – pancernik V tieru (po pierwszej bitwie okrętem VI tieru) https://playtogether.worldofwarships.eu/invite/JKKjYa4

►Chcesz być na bieżąco z nowościami pojawiającymi się w grze? Odwiedź http://www.wowsnews.pl!

►Chcesz pogadać o WoWs? Znajdziesz mnie na: https://discord.gg/dAAd2fm

9 Comments:

 1. Witam Mage T nareszcie filmik nie ma jak z rana obejrzeć dobry materiał super że historię zawsze przygotujesz pozdrawiam

 2. Ник Сценик

  Witam! Super!

 3. Dobry materiał. Mój dowódca wygląda podobnie typowo pod survi i do walki z innymi niszczycielami. Pragnę nadmienić że kiedyś zrobiliśmy test AA Akizuki i po wrzuceniu odpowiednich modułów oraz parków typowo pod AA okręt robił miazgę z lotniska na swoim tierze. Ale to było kilka patchy do tylu i nie wiem jak ma się to teraz kiedy zostały zwiększone HP samolotów. Pewnie na obecną chwilę budowa go pod AA mija się z celem. Pozdro

 4. Aleksander Deren

  Bardzo dobra robota.

 5. Duży plus za rys historyczny okrętu ! Wspaniały trend, niech pozostanie on wizytówką Twojego kanału 🙂 Fajnie gdybyś też z okazji gdy już wprowadzą IX-tkę Kitakaze znalazł również jakieś informacje o niej. Był to projekt Super-Akizuki, więc choć okręt nie został zbudowany nie jest też do końca takim wesołym wymysłem twórców gry, jakim już jest X-tka Harugumo.

  • Owszem, taki pomysł był. Jednak nie został on zatwierdzony przez Cesarską Marynarkę. Pewnie nie zdążono. Być może projekt był gotowy do realizacji.

 6. Ostatnio usiadłem na Akizuki słysząc o wprowadzeniu tak spamerskich drzewek <3
  Jednak stwierdzam, że z obecnymi konfiguracjami okrętów i wprowadzeniu tylu drzewek z radarami gameplay na tierach VII-X to jest katastrofa.

  1. Niby miał być przeciwlotniczy, a jedyne co to musimy zmarnować perki kapitana. (każdy w takim przypadku może się zrobić przeciwlotniczy)
  2. Prędkość, skręt ssie
  3. Nie jestem pewien, ale chyba dymek lepszy od większości japończyków ^^

  Gra się strasznie przyjemnie - dd'ki o ile nie mają wsparcia szybko schodzą
  pancerniki, krążki - toną pod naciskiem ilości pocisków ^^ (nawet jak niekiedy robimy im stosunkowo mało) jednak co za tym idzie, CHOLERNIE ciężko. W dobie radarów i sonarów dla każdego są bitwy, że będąc top/normal/down tierem mamy po 6 radarów na stronę.

 7. Gudadzoba 😀 Dodam jeszcze że na inne DD które pokażą burtę to wart przerzucić na pepeki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *